MOŽNOSTI SPOLUPRÁCE

Ak by ste mali možnosť a chuť sa zapojiť do organizovania nášho podujatia, radi uvítame vašu pomoc. Existuje viacero možností spolupráce:

Dobrovoľník na kontrolnom stanovišti: Kontrola a záznam časov, príprava a podávanie občerstvenia atď. V prípade záujmu o pomoc na viacerých stanovištiach je vítané vlastné auto.

Zadný voj: Členovia zadného voja štartujú s odstupom po účastníkoch. Zadný voj sa počas celého podujatia sa drží na konci "pelotónu". Úloha: zbieranie vlastného značenia, komunikácia s organizátormi, v prípade potreby pomoc účastníkom. Kurz prvej pomoci alebo zdravotný kurz je vítaný.

Zdravotník: Ak máte kurz prvej pomoci alebo vyššiu formu zdravotníckeho výcviku/vzdelania, uvítame vašu prítomnosť na kontrolných stanovištiach.

Fotograf/kameraman: Pekné bežecké alebo diaľkoplazecké fotky vždy účastníkov potešia. Ak radi fotíte a chcete nám takouto formou pomôcť, ste vítaní kdekoľvek na trase.

V prípade, že máte aj iné možnosti, ako by ste mohli podporiť naše podujatie a prispieť k jeho skvalitneniu, napíšte nám prosím e-mail na adresu svk.ultratrail@gmail.com.

Občianske združenie SLOVAK ULTRA TRAIL, ktoré je spoluorganizátorom LAZOVEJ STOVKY, v roku 2015 spustilo Databázu dobrovoľníkov o.z. SLOVAK ULTRA TRAIL. Jej cieľom je umožniť organizátorom v prípade, že pre aktuálny ročník svojho podujatia dobrovoľníkov potrebujú, osloviť priamo tých ľudí, ktorí chcú pomáhať. V prípade, že máte záujem, aby Vaše meno a kontaktné údaje boli zaradené do Databázy dobrovoľníkov o.z. SLOVAK ULTRA TRAIL, vyplňte a odošlite prosím tento formulár.

Ďakujeme.